Junajted nije za Ligu šampiona, ni za Ligu Evrope – Di Marija pogodio iz kornera /video/

Sputnik 12.12.2023

Mančester junajted je porazom od Bajerna na Old Trafordu 0:1 (0:0) završio evropsku priču, baš kao i Sevilja, čije boje brane dvojica Srba Nemanja Gudelj i Marko Dmitrović. Izgubili su od Lansa u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona rezultatom 2:1, i završili su evropsku odiseju. Angelo Fulgini je golom u 96. minutu doneo trijumf Francuzima.

Svašta se izdešavalo u Lansu u duelu Grupe B, iz koje je Arsenal prošao kao prvoplasirani tim, dok je PSV završio na drugoj poziciji, a treći je Lans. Upravo su PSV i Arsenal remizirali u Ajndhovenu – 1:1, dok je Sevilja pala u Francuskoj, i to golom u 96. minutu, kada je Fulgini matirao bivšeg reprezentativca Srbije Marka Dmitrovića. Lans je došao do prednosti preko Frankovskog u 63. minutu. da bi Serhio Ramos „poništio“ tu prednost, takođe iz penala i to iz