"Јесте спалили ломаче, скидали голи до појаса, пекли вола у црквеном дворишту, ТРАДИЦИОНАЛНО?!" Сека Алексић објавом на Божић изазвала лавину коментара
Блиц 07.01.2024 

Певачица Сека Алексић веома је активна на Твитеру где често износи воје мишљење о актуелним дешавањима, а сада је новом објавом изненадила.
Наиме, Сека Алексић је на дан Божића написала поруку којом је изазвала лавину коментара. - Јесте спалили ломаче, гуме од аутомобила, возили камионе и држали сирене на макс, возили се на крову аутомобила, скидали голи до појаса и ударали у прса, пекли вола у црквеном дворишту, пуцали из ватреног оружја, бацали петарде ТРАДИЦИОНАЛНО?! - написала је Сека, а коментари су почели да се нижу. Иначе, Сека Алексић је на Бадњи дан посветила објаву оцу који је преминуо.







