Trećeligaš poveo, ali nije mogao da napravi senzaciju! Fudbaleri Barselone u četvrtfinalu Kupa kralja!

Kurir 18.01.2024

Fudbaleri Barselone plasirali su se večeras u četvrtfinale Kupa kralja, pošto su na gostujućem terenu pobedili trećeligaša Unionistas sa 3:1.

Trećeligaš iz Salamanke poveo je u 31. minutu golom Alvara Gomesa, a izjednačio je Feran Tores u 45. minutu. Barselona je povela golom koji je Žul Kunde postigao u 69. minutu, a konačan rezultat postavio je Alehandro Balde u 73. Katalonski klub je rekorder Kupa kralja sa 31 titulom, a poslednji put trijumfovao je u tom takmičenju 2021. godine. Kurir sport Pratite Kurir sport na Viberu Kurir