Lider se namučio protiv Radnika: Marković i Baždar "provukli" Partizan kroz iglene uši u Surdulici!

Telegraf 24.02.2024  |  Telegraf.rs

Domaćinu u 60. minutu poništen jedanaesterac posle intervencije VAR sobe, ali su u nadoknadi ublažili poraz sa penala

Teškom mukom je Partizan prebrodio gostovanje u Surdulici, doživljavao pravi rolerkoster u igračkom smislu, ali je na kraju uspeo da savlada Radnik minimalnim rezultatom - 2:1. Prvi gol je postigao kapiten Svetozar Marković u 70. minutu, a valja napomenuti da je domaćinu deset minuta pre "presude" poništen jedanaesterac na intervenciju VAR sobe. Samed Baždar je u nadoknadi duplirao razliku, a zatim je Šovšić vratio nadu sa penala tri minuta kasnije, ali je bilo