Istorijska utakmica Bogdanovića! Srbin u prvom napadu na utakmici potvrdio da igra sezonu karijere! Nikada ranije nije ovo uradio!

Kurir 09.03.2024
Istorijska utakmica Bogdanovića! Srbin u prvom napadu na utakmici potvrdio da igra sezonu karijere! Nikada ranije nije ovo…

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović odigrao je veoma dobro u pobedi Atlante nad Memfisom rezultatom 99:92.

Hoksi su zadali sebi ozbiljan posao pošto su prvu četvrtinu izgubili sa 11 poena razlike, pa su u nastavku morali da "jure" rivala. Već na poluvremenu je bilo nerešeno, a u trećoj deonici je napravljena razlika dovoljna za pobedu. Bogdanović je imao ulogu startera i za 35 minuta u igri postigao je 16 poena uz šest kokova, tri asistencije, dve blokade, jednom ukradenom, ali i četiri izgubljene lopte. Pogodio je tri trojke iz šest pokušaja, tako je nastavio niz i