Spektakl na "luiđi ferarisu" Fantastična pobeda Monce - Đenova sjajna, ali nedovoljno

Kurir 09.03.2024

Fudbaleri Monce pobedili su na gostujućem terenu Đenovu 3:2, u utakmici 28. kola Serije A.

Monca je povela golom Matea Pesine u osmom minutu, a prednost je udvostručio Dani Mota u 18. Domaći su izjednačili golovima Alberta Gudmundsona u 52. i Vitinje u 68. minutu, a pobedu Monci obezbedio je Danijel Maldini u 79. minutu. Monca ima 10 pobeda i 39 bodova na 10. mestu na tabeli, a Đenova je 12. sa 33 boda. Ranije danas Kaljari je pobedio Salernitanu 4:2, Sasuolo je pobedio Frozinone 1:0, a Inter je bio bolji od Bolonje, 1:0. (Beta) Pratite Kurir sport na