Zvezdina „petarda“ na Marakani: Strašna partija crveno-belih za još veću prednost na tabeli

Sputnik 17.03.2024

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Kragujevca rezultatom 5:0 u 26. kolu Superlige. S obzirom na Partizanov remi sa ekipom Mladosti iz Lučana, crveno-belima je pobeda donela četiri boda prednosti na tabeli.

Sa jednim bodom više od Partizana, fudbaleri Crvene zvezde ušli su u meč sa gostima iz Kragujevca kojima su od starta pokazivali da su veliki favoriti. Već u desetom minutu crveno-beli poveli su 1:0 golom Marka Stamenića. Gelor Kanga je centrirao, Stojan Leković, golman Radničkog, mogao je lako da zaustavi tu loptu, ali nije dobro procenio njen let i Stamenić mu se gotovo prišunjao iza leđa. Osman Bukari je nekoliko minuta kasnije imao veliku priliku kada je