Bela tačka voždovčanima postala crna: Ovako je Aleksandar Jovanović još jednom spasao Partizan! (video, anketa)

Kurir pre 25 dana

Fudbaleri Partizana plasirali su se u polufinale Kupa Srbije pobedom nad Voždovcem nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. 1:1 (6:3 nakon izvođenja jedanaesteraca) Nakon 90 minuta igre na semaforu je stajalo 1:1, a crno-beli mogu da zahvale svom čuvaru mreže Aleksandru Jovanoviću što je bilo tako.

Partizan je poveo golom Sameda Baždara u poslednjim sekundama prvog poluvremena, dok je izjednačenje Voždovcu doneo Pirgić fantastičnim udarcem u 90. minutu. Golman Partizana je u 70. minutu zaustavio udarac Fleminga nakon penala koji je skrivio Nikolić, te je samo napravio uvertiru u ono što sledi. Penali su obično lutrija, ali to ne važi kada na golu imate Aleksandra Jovanovića, koji se pretvorio u hobotnicu i na taj način je uspeo da poništi bledo izdanje svojih