Rukomet play out: Remi protiv Kargujevčana kao poraz za Vranjance

Jug press pre 12 dana

VRANJE RK Vranje 1957 je u drugom kolu play out faze šampionata Super lige kao domaćin igrao nerešeno 28:28, poluvreme 18:15, sa ekipom Radničkog iz Kragujevca u dramatičnom finišu utakmice u kojoj je svakoj ekipi pripalo po jedno poluvreme.

Rukometaš domaćih Praštalo je 20 sekundi pre kraja meča, a pri rezultatu 27:28 za goste, iz sedmerca bio spretan i postigao gol za remi i svojoj ekipi doneo bod, što je imajući u vidu stanje na tabeli ravno porazu. RK Vranje 1957 je posle ovog kola na play out tabeli i dalje na pretposlednjoj, sedmoj poziciji sa devet bodova, bodom više u odnosu na Proletera iz Zrenjanina na poslednjem, osmom mestu, a dva boda manje od šestoplasiranog Uba, pa je ostao u zoni