Dušan Žeravić osvojio zlatnu medalju na „Top Ten Bulgaria European Cup“ u kik boksu

Ozon pre 11 dana

Sremska Mitrovica – U bugarskom gradu Sofija održano je kik boks takmičenje „Top Ten Bulgaria European Cup“, na kojem je učestvovalo oko 1000 boraca iz 21 zemlje širom Evrope.

U disciplini „K1“, klasa „Mlađi junior“, kategorija do -57 kg, za Reprezentaciju Srbije nastupio je Dušan Žeravić, član kluba Jiu jitsu MMA Bezbednost Sremska Mitrovica. Žeravić je oduševio svojim veštinama i borbama, imajući ukupno dva meča. U polufinalu se susreo sa protivnikom iz Bugarske, a zatim je u finalu ponovo boksovao protiv domaćeg takmičara. Sa ubedljivim pobedama u oba meča, Dušan Žeravić je zasluženo osvojio prvo mesto i zlatnu medalju. U ime kluba