Au, šta ovo bi?! Kakav projektil srpskog napadača! Burmaz sa 25 metara opalio "kao iz topa" i postigao evrogol za TV špice! Video

Kurir pre 21 dana
Au, šta ovo bi?! Kakav projektil srpskog napadača! Burmaz sa 25 metara opalio "kao iz topa" i postigao evrogol za TV špice…

Srpski napadač Borisav Burmaz sjajno igra u dresu Rapida iz Bukurešta, a juče je ponovo skrenuo pažnju na sebe.

I to na fenomenalan način. On je u porazu svog kluba od Kluža (3:2) postigao golčinu iz slobodnog udarca sa nekih 25 metara i tako raspametio navijače. Srbin je na teren ušao u 58. minutu, a samo dva minuta pocepao protivničku mrežu snažnim projektilom. Burmaz je za Rapid do sada odigrao 17. utakmica, na kojima je postigao šest golova dok je upisao i dve asistencije. Podsetimo, on je u Rumuniju stigao iz Voždovca za 400.000 evra, a pre toga igrao je još za Grafičar