Tadić: Imali smo jaku proveru protiv Austrije, to je najbitnije

RTS pre 23 dana

Kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić istakao je nakon poraza od Austrije da je u ovom trenutku najbitnije da su "Orlovi" u Beču imali jaku proveru protiv organizovane ekipe. Strelac jedinog gola Strahinja Pavlović navodi da su igračli znali da je presing najveće oružje Austrije, ali da nisu odgovorili na ternu kako je trebalo.

Najbitnije je da smo imali jaku proveru protiv organizovane ekipe, rekao je kapiten repreznetacije Srbije Dušan Tadić nakon poraza od Austrije rezultatom 2:1, u prvoj od dve pripremne utakmice uoči početka Evropskog prvenstva. Austrijanci su poveli u 10. minutu pogotkom Patrika Vimera, a tri minuta kasnije Kristof Baumgartner povisio je na 2:0. Jedini gol za Srbiju postigao je Strahinja Pavlović u 35. minutu utakmice. "Kada smo smanjili za 2:1 bila je drugačija