Dejan Joveljić postigao gol i asistenciju u pobedi LA Galaksija protiv Njujork Sitija

RTS 20.06.2024

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su na svom terenu ekipu Njujorka Sitija rezultatom 2:0 u meču MLS lige, a srpski internacionalac Dejan Joveljić je imao ključnu ulogu u pobedi.

Strelac prvog gola za LA Galaksi u 41. minutu bio je srpski fudbaler Dejan Joveljić, a učestvovao je i u drugom pogotku svoje ekipe, pošto je u 49. minutu asistirao Dijegu Fagundezu. LA Galaksi se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa 34 boda, dok je Njujork Siti na četvrtoj poziciji na Istoku sa 29 bodova, a ovo im je bio prvi poraz posle serije od pet pobeda. Nekadašnji centarfor Crvene zvezde Dejan Joveljić (24) je ove sezone