Druga pobeda u nizu za Traktordžije: IMT u Loznici savladao nezgodni Radnički Niš!

Hot sport pre 15 dana

„Traktordžije“ polako pale motore! Fudbaleri IMT-a sa Novog Beograda ostvarili su pobedu nad ekipom Radničkog iz Niša rezultatom 3:1 u meču sedmog kola Super lige Srbije, odigranom u Loznici, gde su bili nominalni domaćini.

Ovo je druga uzastopna pobeda za „Traktordžije“, ali prva na domaćem terenu, što sugeriše da im ambijent u Loznici itekako odgovara. Prvi gol na meču postigao je Irfan Zulfić u 31. minutu, preciznim udarcem sa preko 20 metara, savladavši golmana Manojlovića. Trener Radničkog, Nikola Drinčić, odlučio je da izvrši promene već na poluvremenu, što se isplatilo kada je rezervista Ilija Jurukov u 53. minutu izjednačio rezultat nakon sjajne kombinacije sa Stjuartom.