Zvezdu ugasio majstor od 45 godina: Odbranio penal u poslednjem minutu, oteo bod u Beogradu!

Mondo pre 4 dana  |  Nikola Lalović

Rukometaši Crvene zvezde nisu imali dobar uvod u sezonu, pogotovo kada se zna da je naredni meč sa timom Partizana.

Kakav smo meč gledali na otvaranju Super rukometne lige Srbije! Na startu takmičenja Crvena zvezda je u punim Šumicama dočekala Vranje i na kraju su ekipe podelile bodove 28:28 (14:13), a heroj meča bio je 45-godišnji Dejan Zlatanović! Iskusni golman koga znamo iz velikog broja srpskih klubova sada je stao na gol Vranja i na kraju je uspeo da odbrani sedmerac i sa 14. odbranom na meču da obezbedi bod za svoj tim. Marko Knežević je izveo udarac sa sedam metara, ali