Dinamo ne prestaje da se bruka: Posle Bajerna ih razneo i klub iz varošice, spakovao im četiri komada

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs

Fudbaleri zagrebačkog Dinama ne mogu da dođu sebi nakon poraza od Hajduka prošlog vikenda, pa ih je nakon istorijskog debakla od Bajerna rezultatom 9:2 razneo i Slaven Belupo u Koprivnici sa čak 4:1 u sedmom kolu Prve HNL.

U pitanju je tim iz mesta koje broji oko 30.000 stanovnika i koji uglavnom zauzima mesto na sredini tabele u hrvatskom fudbalu. Ovakvu pobedu ni oni sami ne pamte protiv višestrukog šampiona zemlje. Sve što su gosti iz Zagreba uspeli u ovom meču jeste da povedu preko Bruna Petkovića u 32. minutu, dok je rival poravnao u najboljem mogućem momentu, preko Ljubana Crepulje u nadoknadi prvog poluvremena. Vršilac dužnosti trenera Sandro Perković je izmenama u nastavku