Kampaco psovao sudiju, potpuni haos u Evroligi! Nije mogao da se smiri, zvezdaši neće verovati ko ga je izludeo

Mondo pre 1 dan  |  Mladen Šolak

Velika drama na utakmici Bajern - Real Madrid, istorijska pobeda domaćih i čudesna partija Šabaza Nejpira. Na drugoj strani, Fakundo Kampaco je potpuno izgubio kontrolu.

Bajern je pobedio Real u svojoj novoj hali u Minhenu, a meč je odlučen u dramatičnoj završnici. Iako su Madriđani na kraju treće četvrtine imali vođstvo 73:64, a prethodno i dvocifreni "plus", u poslednjoj su primili čak 33 poena. U napetom finišu jedan bivši plejmejker Crvene zvezde, Šabaz Nejpir, dao je sedam odlučujućih poena za domaće u završnih pet minuta. Tako je doneo pobedu zajedno sa saigračima Karsenom Edvardsom i Johanesom Vojtmanom, strelcem jako bitne