Glazer primio gol skoro sa pola terena: Pogledajte majstoriju fudbalera IMT-a! (video)

Hot sport pre 1 sat

Prelep udarac! Crvena zvezda igra protiv IMT-a utakmicu 11. kola Superlige Srbije, a desetak minuta pre kraja rezultat je 2:1 za crveno-bele.

Ipak, u centru pažnje je lep gol koji je postigalo fudbaler IMT-a. U 56. minutu, IMT je izjednačio zahvaljujući fantastičnom potezu Žoana Kura. Francuski igrač je iskoristio grešku Rodića, a i činjenicu da je golman Glazer bio daleko od svog gola, izvan šesnaesterca. Kur je uputio udarac sa više od 40 metara, i na spektakularan način lobovao izraelskog čuvara mreže. Објава коју дели Mozzart Bet Super liga Srbije (@superligasrbije_official)