Биљана Јевтић објавила слику с касандром из 1997. Године! Коментари испод објаве су урнебесни: Биљо, свака част али... (фото)
Курир 21.10.2024

Биљана Јевтић имала је ту част да давне 1997. године буде у друштву латино америчке глумице Корајма Торис познатије као Касандра.
Те године је Касандра први пут дошла у Србију а наша певачица имала је ту част да са њом седи за истим столом, и управо тај моменат овековечили су једном фотографијом коју је Биљана поделила на својим друштвеним мрежама. Обе су блистале у црним одевним комбинацијама и са истим карминима, а Јевтићева је уз фотографију написала: - Касандра и ја 1997. године Међутим, оно што су њени пратиоци коментарисали је да је Биљана много лепша од Касандре. "Свака част, али












