Vud nosi Šumare do gornjeg doma Premijer lige: Kristal Palas u kanalu, Din Henderson ih još dublje gurnuo

Telegraf pre 1 dan  |  Telegraf.rs

U poslednjem meču osmog kola Premijer lige snage su odmerile ekipe Notingem Foresta i Kristal Palasa, u kom su Šumari slavili sa 1:0 i to golom napadača Krisa Vuda u 65. minutu meča, što je njegov četvrti pogodak u sezoni.

Bila je ovo izgledna prilika za ekipu iz Londona da dođe do novih bodova, da rani Šumare koji do ovog kola nisu znali za trijumf u svom domu, dok opet sa druge strane Kristal Palas ne zna ni kako je pobediti nekoga ove sezone. U prvom poluvremenu su ekipe bile poprilično izjednačene, što se nastavilo i u drugom delu meča, ali je samo jedan gol bio dovoljan da odredi i pobednik ovoga meča. Igrao se 65. minut, Kris Vud je dobio odličnu loptu, a šutirao je iz prve i