Распад система у опозицији: Новинарка очитала Алексићу лекцију, он кривицу за насиље у Скупштини свалио на своје саборце! (видео)
Ало 29.11.2024

Мирослав Алексић гостовао је на телевизији РТВ када га је новинарка питала зашто је учествовао у дивљаштву које се догађало у парламенту:
- Ја најпре морам да кажем да је то једна тужна слика институције. Ја нисам знао, ја сам дошао да радим у парламент, рекао је Алексић и додао да је све то сценарио, межутим новинарка га је питала зашто онда у томе учествује: - Ја нећу рећи за себе да сам учествовао јер нисам учествовао у тучи, нити су моји посланици народног покрета Србије, на било који начин допринели ономе што се догађало. Ја сам при крају ушао да пробам да раздвојим те људе. Ко је унео и да ли












