"Срећа да Нисам био за воланом кад ме је ударио": Огласио се возач једног од аутобуса из судара у Земуну: "Возило се померило од силине удара" (фото, видео)
Блиц 04.02.2025

У судару два аутобуса који се јутрос око 6.30 часова догодио у Земуну, повређене су четири особе. У питању су лаке повреде, а аутобуси су смрскани до непрепознатљивости.
"Возим раднике на линији ка Панчеву и ту их преузимам. Стао сам да средим аутобус док их чекам. Срећом нисам био на возачевом месту када је аутобус ударио, али се цело возило померило уназад од силине - испричао је возач приватног превозника на које је налетео градски аутобус. - Нисам био на месту возача када се догодио ударац, већ на средини јер сам сређивао возило. Леђима сам био окренут и изгубио сам баланс. Нисам очекивао ударац, аутобус се померио уназад од