Inspektori napadnuti pri pokušaju da provere dom za stare u Aranđelovcu, vlasnik zatim namerno izazvao sudar
Nova pre 3 sata | Autor: Beta
![Inspektori napadnuti pri pokušaju da provere dom za stare u Aranđelovcu, vlasnik zatim namerno izazvao sudar](https://nstatic.net/738/38926738rpyjxs.jpg)
Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja je danas saopštilo da je u sredu u Aranđelovcu doktor Zoran Zečević napao inspektore koji su došli u objekat njegovog sina Ognjena, da provere prijavu da je to dom za odrasle i stare, i da je potom Ognjen Zečević izazvao sudar u kojem su povređeni inspektori.
Pošto ih je iz tog objekta izbacio Zoran Zečević, otac vlasnika, inspektori su u Policijskoj stanici u Aranđelovcu tražili asistenciju policije, ali je nisu dobili, te su krenuli ka Beogradu, piše u saopštenju. Po izlasku iz stanice policije sve vreme ih je Zoran Zečević pratio svojim vozilom, a kod Orašca je na njihov automobil naletelo vozilo kojim je upravljao njegov sin Ognjen, usled čega je više inspektora povređeno, kaže Ministarstvo. Inspektorima je pružena