Anketna komisija predstavlja nove rezultate oko urušavanja nadstrešnice; presuda Dodiku; počinje sajam turizma: O čemu ćete danas pričati?

Nedeljnik pre 2 dana
Anketna komisija predstavlja nove rezultate oko urušavanja nadstrešnice; presuda Dodiku; počinje sajam turizma: O čemu…

Dobro jutro! Studenti iz Novog Pazara sinoć su blokirali saobraćaj na nekoliko lokacija u gradu zbog toga što je, tokom odavanja počasti njihov kolega i jedan od redara na odavanju počasti žrtvama u Novom Sadu, udaren kolima.

Nosili su transparente „Nećete nas gaziti“, „Đura će ti oprostiti što te je gazio“, „Nikad ne boj se“, „Kićo, mi ovde blokiramo“, „Nemoj da ti je svejedno“ i „Izgubljeni životi nisu statistika“. Posle blokade studenti i građani su se okupili na kružnom toku ispred zgrade Gradske uprave gde su šesnaestominutnom tišinom odali poštu poginulima u Novom Sadu i studentu Bakanu. Šta je još obeležilo jučerašnji dan? Protest ispred Ministarstva kulture Nekoliko stotina

Pročitajte još

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »