"Hvala Starmeru..."

B92 pre 3 sata
"Hvala Starmeru..."

Član Laburističke stranke Velike Britanije Endi Bernam izjavio je danas da je britanski premijer Kir Starmer dao ogromnu službu njihovoj zemlji i zahvalio mu se na vođstvu i posvećenosti tokom izazovnog perioda.

Starmer je objavio danas da podnosi ostavku na mesto premijera Velike Britanije, nakon čega su britanski mediji preneli da se očekuje da bi Bernam u popodnevnim satima mogao da položi zakletvu kao novi premijer. "Njegova odluka označava početak tranzicije i važno je da se ovaj proces sprovede na uredan i odgovoran način. Ja ću se predstaviti kao deo ovog procesa. Zemlja očekuje stabilnost, ozbiljnost i kontinuirani fokus na pitanja koja su najvažnija i to je ono

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »