Kopija ispod koje nije želeo da se potpiše litvanski div: Valančijunas za 17 minuta slomio Majami (video)

Mozzart sport 06.05.2016

Zahvaljujući snažnom centru, Toronto u poslednjoj četvrtini i produžetku stigao do izjednačenja u polufinalnoj seriji Istoka - 1:1

Hoće centrala jednom da pogreši... Opet produžetak u Torontu, opet igra živaca, ali sad pobeda domaćeg tima i izjednačenje u polufinalnoj seriji Istočne konfencije NBA lige sa Majamijem. Reptorsi su odbranili svoj parket u drugoj utakmici, iako su u njoj morali dobrano da se pomuče kako bi izvojeli pobedu - 96:92, posle produžetka (86:86). Ako je u prvom meču bio totalni gubutnik zato što nije postogao koš početna tri minuta dodatnog perioda,