Pljusak u Beogradu! Smračilo se u prestonici, evo šta sledi

Telegraf pre 20 dana  |  Telegraf.rs
Pljusak u Beogradu! Smračilo se u prestonici, evo šta sledi

Nevreme je stiglo i do Beograda! Pljusak u prestonici počeo je malo pre 16 časova.

Nebo se smračilo. Podsetimo, oblačni sistem iz Hrvatske i iz Bosne stigao je do severozapada i zapada Srbije, i Bačkoj i Podrinju već doneo kišu i pljuskove sa grmljavinom, uz osveženje. U ostalim predelima i dalje je sunčano i veoma toplo, a pogoršanje vremena sa zapada i severa očekuje se kasnije poslepodne i uveče. Tad će širom Srbije biti pljuskova sa grmljavinom, ponegde se očekuju i grmljavinske nepogode sa gradom i olujnim vetrom. (Telegraf.rs)

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 1 sat
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 1 sat
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 1 sat