Selektor nakon velikog boda na Mundijalu: "Završili smo meč u teškim okolnostima"

B92 pre 3 sata
Selektor nakon velikog boda na Mundijalu: "Završili smo meč u teškim okolnostima"

Selektor Zelenortskih ostrva Bubista je nakon remija protiv Urugvaja (2:2) u drugom kolu Grupe H na Svetskom prvenstvu istakao da je njegov tim još jednom pokazao karakter i borbenost protiv favorizovanog rivala.

Afrička selekcija osvojila je veliki bod u borbi za plasman u nokaut fazu, a trener je posebno pohvalio zalaganje svojih igrača, koji su uprkos velikom fizičkom naporu uspeli da ostanu konkurentni do samog kraja. "Želim da čestitam ekipi i svim našim ljudima na načinu na koji smo igrali, srcem. Završili smo utakmicu u veoma teškim okolnostima, sa mnogo igrača koji su imali grčeve, ali je tim tokom celog meča bio hrabar i uvek je pokušavao da pobedi. To nas čini

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »