Pobednik "Nikad nije kasno" imao saobraćajku pred finale, jedva izustio: "Žena mi je u bolnici"
Mondo pre 1 sat | Marina Cvetković

Pobednik takmičenja "Nikad nije kasno" Jasmin Selmanović Jasko i njegova supruga Selda, doživeli su saobraćajnu nesreću pred samo finale šou programa na području Kanjevine, vraćajući se sa snimanja završne emisije.
Jasko je u nesreći zadobio lakše povrede ruke, dok je njegova supruga prevezena u jednu bolnicu u Beogradu. Jasko je sada progovorio o njenom zdravstvenom stanju. - Zahvalan sam publici, produkciji i svim dobrim ljudima, koji su bili od prvog kruga sa mnom. Hvala im. Mislim da sam opravdao očekivanja. Nisam bio aktivan na Fejsbuku, imao sam privatne razloge. Malo sam srećan, malo sam i nesrećan. Mene je publika vraćala u takmičenje. - Supruga je u bolnici, bolje je












