Pobednik "Nikad nije kasno" imao saobraćajku pred finale! Žena mu je u bolnici, on se slomio, hteo da odustane

Telegraf pre 1 sat  |  Telegraf.rs
Pobednik "Nikad nije kasno" imao saobraćajku pred finale! Žena mu je u bolnici, on se slomio, hteo da odustane

Pobednik muzičkog takmičenja "Nikad nije kasno" Jasko i njegova supruga Selda doživeli su saobraćajnu nesreću pred samo finale šou programa.

Do nezgode je došlo na području Kanjevine, kada su se vraćali sa snimanja završne emisije. Jasko je u nesreći zadobio lakše povrede ruke, dok je njegova supruga prevezena u jednu bolnicu u Beogradu. Pevač je se prvo zahvalio svima koji su glasali za njega, pa otkrio šta se dogodilo. - Zahvalan sam publici, produkciji i svim dobrim ljudima, koji su bili od prvog kruga sa mnom. Hvala im. Mislim da sam opravdao očekivanja. Nisam bio aktivan na Fejsbuku, imao sam

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »