"OAKA" dočekala Obradovića - skandiranje i bakljada VIDEO

B92 pre 2 sata
"OAKA" dočekala Obradovića - skandiranje i bakljada VIDEO

Željko Obradović imao je spektakularan doček u "OAKA" dvorani u Atini.

Obradović se posle 14 godina vratio na klupu "zelenih". Uoči konferencije za medije, Obradović je otišao do hale, gde su se na tribinama okupili navijači Panatinaikosa. Skandirali su njegovo ime i uz upaljene bakle napravile sjajnu atmosferu. Obradović je bez posla bio od novembra prošle godine, kada je napustio Partizan. U prvom mandatu je Željko vodio Panatinaikos od 1999. godine do 2012. godine i čak pet puta osvajao Evroligu sa njima. Čak 11 puta su bili

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »