Evo ko je čovek sa kim se Željko Obradović prvo pozdravio kada je ušao u OAKA-u

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs
Evo ko je čovek sa kim se Željko Obradović prvo pozdravio kada je ušao u OAKA-u

Željko Obradović se vratio u Panatinaikos posle 14 godina i time započeo svoj drugi mandat u klubu sa kojim je ispisao istoriju evropske košarke.

U periodu od 1999. do 2012. godine, srpski stručnjak je sa “zelenima” osvojio čak pet titula šampiona Evrope, potvrdivši status jednog od najvećih trenera svih vremena. U legendarnoj OAKA areni, gde je danas održana promocija, Obradović je dočekan emotivno i uz snažne ovacije navijača i ljudi iz kluba. Po ulasku u dvoranu, prvi je srdačno zagrlio članove stručnog štaba i stare poznanike iz kluba, a zatim se pozdravio i sa generalnim menadžerom Dimitrisom Kontosom,

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »