"Orlovi" se okupili - tu je i Jokić FOTO
B92 pre 4 sati

Košarkaši Srbije okupili su se pred nove mečeve u kvalifikacijama za Mundobasket.
Predvođeni Nikolom Jokićem, "orlovi" su se u ponedeljak okupili i kreću pripreme za julski "prozor". Atmosfera na okupljanju je bila dobra, reprezentativci su iskoristili priliku da proćaskaju međusobno, a prvi trening odradiće u popodnevnim časovima. Srbija će najpre 2. jula igrati sa Švajcarskom u gostima, a onda i četiri dana kasnije sa Bosnom i Hercegovinom kod kuće. Naš tim odigraće i pripremnu utakmicu zatvorenu za javnost protiv Češke 27. juna u Beogradu.












