Košarkaši Srbije se okupili u Beogradu

Nedeljnik pre 15 sati
Košarkaši Srbije se okupili u Beogradu

Muška košarkaška reprezentacija Srbije okupila se u Beogradu na početku priprema za završne utakmice prve faze kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Izabranike selektora Dušana Alimpijevića očekuju dva meča u junsko-julskom kvalifikacionom prozoru – gostovanje Švajcarskoj 2. jula i duel protiv Bosne i Hercegovine 6. jula u Beogradu. Na okupljanju su igrače pozdravili predsednik Košarkaškog saveza Srbije Nebojša Čović, potpredsednik za mušku košarku Nenad Krstić i generalni sekretar Predrag Kanački. Na spisku reprezentativaca nalaze se: Vasilije Micić, Aleksa Avramović, Stefan Miljenović, Jovan Novak, Arijan

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »