U Beogradu uhapšeni crnogorski državljani P. L. i M. L.
Serbian News Media pre 1 sat

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Uprave kriminalističke policije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su crnogorske državljane P.
L. (2000) i M. L. (1995) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Prema saopštenju, osumnjičeni su u dužem vremenskom periodu od za sada nepoznatih lica nabavljali kokain, koji su čuvali u jednom stanu u Beogradu. Policija ih je uhapsila u putničkom motornom vozilu u naselju Beograd na vodi. Kod osumnjičenog M. L. pronađena je kesa sa oko 150 grama kokaina. Pretresom stana koji je, kako












