Dvojica crnogorskih državljana uhapšena u Beogradu zbog dilovanja droge

RTS pre 1 sat
Dvojica crnogorskih državljana uhapšena u Beogradu zbog dilovanja droge

P. L. (2000) i M. L. (1995) se sumnjiče da su u dužem vremenskom periodu, od za sada nepoznatih lica nabavljali opojnu drogu kokain koju su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ove narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije

Crnogorski državljani uhapšeni su zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštio je MUP. Policija ih je uhapsila u automobilu u naselju Beograd na vodi i tom prilikom kod osumnjičenog M. L. pronađena je kesa sa oko 150 grama kokaina. Takođe, pretresom stana koji je, kako se sumnja, koristio M. L. radi čuvanja i pripreme narkotika za prodaju, zaplenjeno je još 850 grama kokaina i

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »