Studentima najavljeno iseljenje iz doma zbog izložbe Expo 2027, saznaje Nova ekonomija
Nova ekonomija pre 1 dan

Studenti koji konkurišu za smeštaj u ustanovi Studentski centar „Beograd“ obavešteni su da će morati da se isele do 16. aprila zbog potreba međunarodne izložbe EXPO 2027.
U konkursu za prijem studenata u Ustanovu Studentski centar „Beograd“ za školsku 2026 / 2027. godinu pored uslova za prijem i smeštaj studenata i potrebnih dokumenata poslednjoj strani našla se i stavka iseljenja iz „F krila“ Studenjaka zbog specijalizovane izložbe Expo 2027. Naime, na poslednjoj strani dokumenta okačenog u Studentskom centru u Đušinoj, koji je sačinjen 23. juna, odnosno juče, postoje posebne napomene. Studentski grad, Dom 2- F krilo, Ustanove












