U Beogradu na vodi uhapšena dva državljanina Crne gore zbog trgovine kokainom

RTV pre 1 sat  |  Tanjug
U Beogradu na vodi uhapšena dva državljanina Crne gore zbog trgovine kokainom

BEOGRAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova su po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili crnogorske državljane P. L. (26) i M. L. (31), osumnjičene za trgovinu narkoticima.

Oni su osumnjičeni za izvršenje krivičnog dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštio je MUP. Sumnja se da su oni u dužem vremenskom periodu, od za sada nepoznatih lica nabavljali opojnu drogu kokain koju su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ove narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije. Policija ih je uhapsila u putničkom motornom vozilu u naselju Beograd na vodi i tom prilikom kod osumnjičenog M. L.

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »