Studenti moraju da se isele iz doma zbog izložbe Ekspo 2027

Radio 021 pre 6 sati  |  Nova ekonomija (Katarina
Studenti moraju da se isele iz doma zbog izložbe Ekspo 2027

Studenti drugog bloka F krila Studentskog grada biće primorani da se isele iz domova bez garancije nalaženja drugog vida smeštaja zbog izložbe Ekspo, objavili su studenti u blokadi na mreži Iks. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u

"Zgroženi smo ovom odlukom i poručujemo režimu da nećemo dozvoliti da, i ovaj put, projekti budu važniji od sigurnosti nečijeg doma. Ne damo studentske domove", naveli su studenti u blokadi. I Nova ekonomija piše da su studenti koji konkurišu za smeštaj u ustanovi Studentski centar "Beograd" obavešteni da će morati da se isele do 16. aprila zbog potreba međunarodne izložbe Ekspo2027. Kako se navodi, u konkursu za prijem studenata u Ustanovu Studentski centar

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »