Beogradskim studentima najavljeno iseljenje iz doma zbog izložbe Expo 2027

Moj Novi Sad pre 1 sat
Beogradskim studentima najavljeno iseljenje iz doma zbog izložbe Expo 2027

Studenti koji konkurišu za smeštaj u ustanovi Studentski centar “Beograd” obavešteni su da će morati da se isele do 16. aprila zbog potreba međunarodne izložbe EXPO 2027, saznaje Nova ekonomija.

U konkursu za prijem studenata u Ustanovu Studentski centar “Beograd” za školsku 2026 / 2027. godinu pored uslova za prijem i smeštaj studenata i potrebnih dokumenata poslednjoj strani našla se i stavka iseljenja iz “F krila” Studenjaka zbog specijalizovane izložbe Expo 2027. Naime, na poslednjoj strani dokumenta okačenog u Studentskom centru u Đušinoj, koji je sačinjen 23. juna, odnosno juče, postoje posebne napomene. Studentski grad, Dom 2- F krilo, Ustanove

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »