Oglasio se "Studentski grad" o navodnom iseljenju studenata iz doma zbog EXPO 2027
B92 pre 4 sati

Ustanova Studentski centar "Beograd" odgovorila je na navode medija i saopštila da se ne radi o iseljenju studenata iz Studentskog grada, već o privremenom premeštanju dela studenata iz krila F Doma II.
Kako navode, studenti će biti zbrinuti u okviru kapaciteta Studentskog centra Beograd pod istim uslovima, a krilo F biće renovirano i modernizovano, nakon čega će ponovo služiti studentskom smeštaju. Celo saopštenje prenosimo u celosti: Povodom informacija koje su se pojavile u javnosti o navodnom iseljenju studenata iz Studentskog grada na Novom Beogradu zbog održavanja Specijalizovane izložbe EXPO 2027, obaveštavamo medije i zainteresovanu javnost o sledećem: 1.











