Oglasili se Studentski centar i EXPO 2027: Svi premešteni studenti dobiće smeštaj pod istim uslovima
Nova ekonomija pre 3 sata

Studentski centar Beograd oglasio se povodom vesti da će jedan deo studenata iz Studentskog grada na Novom Beogradu biti iseljen zbog održavanja Specijalizovane izložbe Expo 2027.
U saopštenju poslatom redakciji Nove ekonomije navodi se da će svi studenti koji budu privremeno premešteni iz krila F Doma II dobiti smeštaj u okviru kapaciteta Studentskog centra „Beograd“ pod istim uslovima koje trenutno imaju u Studentskom gradu. Kako su naveli, Studentski grad raspolaže sa blizu 4.500 mesta, dok se u krilu F nalazi manje od 10 odsto ukupnih smeštajnih kapaciteta. „U navedenom krilu planiran je smeštaj 445 volontera koji će tokom trajanja












