Uhapšena dva crnogorska državljanina, zaplenjen kilogram kokaina

RINA pre 5 sati
Uhapšena dva crnogorska državljanina, zaplenjen kilogram kokaina

BEOGRAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Uprave kriminalističke policije, uhapsili su crnogorske državljane P.

L. (2000) i M. L. (1995) zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova. Oni se sumnjiče da su u dužem vremenskom periodu od za sada nepoznatih osoba nabavljali kokain, koji su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su, kako se sumnja, narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije. Policija ih je uhapsila u putničkom vozilu u naselju Beograd na

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »