Nejmar posle povratničkog nastupa za Brazil: Plakao sam u svlačionici

RTS pre 1 dan
Nejmar posle povratničkog nastupa za Brazil: Plakao sam u svlačionici

Fudbaler Brazila Nejmar, koji je protiv Škotske odigrao prvi meč za nacionalni tim posle 981 dana pauze, rekao je posle utakmice da je plakao i da se zahvaljuje Bogu što može da pomogne Brazilu.

Nejmar je ušao u igru u 75. minutu utakmice u kojoj je Brazil deklasirao Škotsku sa 3:0 i tako osigurao prvo mesto u grupi C. "Da, plakao sam u svlačionici. Zahvaljujem se Bogu što sam mogao da pomognem svojoj zemlji, jako sam srećan", rekao je Nejmar. Nejmaru je ovo četvrti Mundijal, ali tokom prethodne skoro tri godine nije igrao za Brazil zbog teških povreda sa kojima se suočavao. Uprkos činjenici da zbog povrede nije mogao da igra na prva dva meča Svetskog

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »