"Loše smo igrali, ali zaslužili smo više bodova" Neobična izjava selektora nakon ispadanja sa Svetskog prvenstva

Kurir pre 1 dan
"Loše smo igrali, ali zaslužili smo više bodova" Neobična izjava selektora nakon ispadanja sa Svetskog prvenstva
Selektor fudbalske reprezentacije Češke Miroslav Koubek izjavio je nakon eliminacije sa Svetskog prvenstva, da smatra da je njegova ekipa, uprkos lošoj igri, trebalo da osvoji više bodova iz prve dve utakmice grupne faze, kao i da veruje da je remi protiv selekcije Južne Afrike bio ključan faktor u neuspehu njegovog tima da se plasira u šesnaestinu finala Mundijala. "Iako nastupi, posebno u prve dve utakmice, nisu bili dobri, trebalo je da osvojimo više bodova iz

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »