Đilas: Kos hvali vlast za pomak u pravosudnim zakonima kojeg nije bilo
Radio sto plus pre 7 sati

“Ovo je kao da iz Beograda treba da odeš u Novi Sad, a ti kreneš u drugom smeru i stigneš u Niš.
Svi ti kažu jesi lud, treba u Novi Sad da ideš, ne u Niš”, napisao je Đilas na društvenoj mreži X. “Ti prvo pokušaš da ubediš sve da je to gde si Novi Sad, pa kad ne uspeš kreneš nazad ka Beogradu i dalje ka Novom Sadu. Ali ne stigneš ni do Beograda već ostaneš usput negde, recimo u Požarevcu, i onda ti kažu bravo, to je pomak, sad ideš u dobrom smeru…”, dodao je Đilas. Kos je sinoć na mreži X napisala da taj potez srpskih vlasti “doprinosi obnavljanju poverenja”.












