"Morbidni šator", "pravi se tor" i "plače mi se": Građani o skupu SNS

N1 Info pre 4 sati  |  N1 Beograd Anđela Čolanić
"Morbidni šator", "pravi se tor" i "plače mi se": Građani o skupu SNS

Ispred Skupštine Srbije u Beogradu danas se održava miting Srpske napredne stranke.

Pitali smo građane šta misle o ovom skupu. Ulice u okolini Skupštine su zatvorene za saobraćaj od juče ujutru: delovi Bulevara Kralja Aleksandra, Trga Nikole Pašića, deo Kneza Miloša, Takovske i okolnih ulica. Prostor u kome je predviđeno okupljanje je ograđen, a unutar žice je postavljen veliki broj tezgi i šatora, bine, sportski tereni i dečja igrališta. Na terenu su saobraćajna i interventna policija. Reporterka N1 razgovarala je sa građanima koji žive u okolini

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »