"Morbidni šator", "pravi se tor" i "plače mi se": Građani o skupu SNS
N1 Info pre 4 sati | N1 Beograd Anđela Čolanić

Ispred Skupštine Srbije u Beogradu danas se održava miting Srpske napredne stranke.
Pitali smo građane šta misle o ovom skupu. Ulice u okolini Skupštine su zatvorene za saobraćaj od juče ujutru: delovi Bulevara Kralja Aleksandra, Trga Nikole Pašića, deo Kneza Miloša, Takovske i okolnih ulica. Prostor u kome je predviđeno okupljanje je ograđen, a unutar žice je postavljen veliki broj tezgi i šatora, bine, sportski tereni i dečja igrališta. Na terenu su saobraćajna i interventna policija. Reporterka N1 razgovarala je sa građanima koji žive u okolini








