Užurbane pripreme ispred Skupštine Srbije – baneri, kutije za glasanje, napici, hrana
Pravo u centar pre 5 sati | Pravo u CENTAR

Uglavnom su tu radnici koji užurbano dovršavaju obaveze, za sad je manji broj građana, više kao u šetnji da razledaju.
Prostor sve do dva kilometra udaljene Beogradske ulice je ispunjen mnogobrojnim šatorima sa hranom i napicima, prvenstveno flaširane vode. Dovezene su cisterne, zbog velike vrućine – u Beoogardu se popodne očekuje 36 stepeni. Šatori se dopunuju ponudama, od kojih su neki sa oznaka raznih udruženja i opštinskih turističkih organizacija. Radnici pred Skupštinom nameštaju plastične stolice za improvizovano gledalište. Postavljene su i kutije sa natpisiima „Zajedno











