Вучевић: На скупу ћемо говорити о будућности Србије, доста је било подела

РТВ пре 10 сати  |  Тањуг
Вучевић: На скупу ћемо говорити о будућности Србије, доста је било подела

БЕОГРАД - Председник Српске напредне странке (СНС) Милош Вучевић изјавио је данас да ће се на скупу "Србија - моја породица" на платоу испред Народне скупштине у Београду разговарати о најважнијим стварима за будућност Србије и навео да ће ускоро бити расписани избори, који ће како је рекао, бити прилика за све да виде шта грађани мисле

Вучевић је у изјави медијима испред Палате Србија, где је дошао на мотору са око 200 бајкера из Новог Сада који су се састали са око 3.000 бајкера из целе земље истакао да је доста било подела у српском народу. Он је казао да је скуп "Србија - моја породица" важан и да оволики одзив грађана говори о томе да више неће да трпе све оно што се дешава у последњих 19 месеци. Председник СНС-а је обавестио новинаре да ће бајкери заједно кренути од Палате Србије ка центру

Повезане вести »

Повезане вести »

Кључне речи

Политика, најновије вести »