Новоотвореном деоницом Моравског коридора од 9 до 16 часова прошло 7.960 возила
Телеграф пре 8 сати | Телеграф Бизнис/Тањуг

Новоотвореном деоницом Моравског коридора (аутопут Е-761), од петље Адрани до петље Прељина прошло од званичног пуштања у саобраћај данас у 9.00 до 16 часова, прошло је укупно 7.960 возила, саопштило је данас предузеће "Путеви Србије".
У саопштењу се прецизира да је кроз наплатну станицу Прељина прошло 3.619 возила, а кроз наплатну станицу Адрани 4.341 возило. Део ауто-пута од Адрана код Краљева до Прељине код Чачка, на Моравском коридору, свечано је отворен јуче, а отварању је присуствовао председник Србије Александар Вучић. Ова деоница је за саобраћај пуштена јутрос у 9 часова, а путарина се неће наплаћивати до 1. јула. Реч је о деоници ауто-пута од петље Адрани до петље Прељина у












